смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
6 Квітня, 2021, 8:36

Завершився Інтернет-флешмоб «Ми нащадки Кобзаря»

Добіг до кінця Шевченківський березень, і завершився Всеукраїнський флешмоб «Ми нащадки Кобзаря» до 207 річниці з дня народження та 160 роковин вшанування пам’яті Кобзаря, який був ініційований Відділом освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради спільно з Всеукраїнським благодійним культурно-науковим фондом Т.Г.Шевченка, президентом якого є Людмила Красицька, письменниця, праправнучка Тараса Григоровича по сестрі Катерині.
Свої сертифікати отримали понад 700 учасників з 18 областей України. Це учні загальноосвітніх, санаторних, мистецьких шкіл, вихованці дошкільних закладів, учителі, художні керівники, працівники бібліотек, організатори мистецьких заходів тощо. Звідусіль отримуємо слова вдячності за такий захід, який дав можливість в умовах карантину, дистанційного навчання пробудити в дітей, дорослих учасників любов до творчості великого Кобзаря, можливість показати кожному свої таланти й побачити хист інших.
З упевненістю можемо сказати, що під час цього флешмобу українці з різних куточків України прислухалися до безсмертного заклику Тараса Григоровича Шевченка:
«Обніміться ж, брати мої,
Молю вас, благаю!»
Відділ освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради дякує за виконану велику організаційну роботу керівнику проєкту, учителю КЗ «Вороновицький ліцей», Чоботар Вікторії Вікторівні та модератору флешмобу, голові батьківського комітету КЗ «Вороновицький ліцей», Шевчук Ользі Василівні.
  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)