смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада

Регуляторна політика

Про затвердження плану діяльності Вороновицької селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік

Про затвердження Плану роботи Вороновицької селищної ради на 2024 рік

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2023 рік

Про затвердження плану діяльності підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2022 рік

 Щодо постійної комісії ради з питань реалізації державної регуляторної політики.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вороновицької територіальної громади 

Додаток 1 Про вствновлення місцевих податків та зборів на території Вороновицької територіальної громади

Додаток 2 Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб (1)

Додаток 3 Ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки (1)

Додаток 4 Ставки туристичного збору

Додаток 5 Транспортний збір

Додаток 6 Перелік пільг з транспортного податку

Додаток 7 Єдиний податок для платників єдиного податкупершої групи

 

 

06.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Вороновицької територіальної  громади»

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання,  Вороновицька селищна рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Вороновицької територіальної громади».

З проектом рішення, додатками до нього можна ознайомитись на офіційному сайті Вороновицької територіальної громади у мережі Інтернет http://votg.gov.ua/ у розділі «Регуляторна політика»

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Вороновицької селищної ради ради прийматимуться протягом одного місяця з дати оприлюднення.

Адреса: 23252 Україна,Вінницька область Вінницький район,смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60.

Тел.. (0432)587 044;  email: srvoron@ukr.net

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вороновицької територіальної громади

2 Додаток 1 Ставки земельного податку

3 Додаток2 ПЕРЕЛІК пільг для юридичних осіб наданих відповідно до п284 1 ст 284 Податкового Кодексу України

4 Додаток 3 Елементи плати за землю

5 Додаток 4 СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

6 Додаток 5 Елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

7 Додаток 6 Транспортний податок та його елементи

8 Додаток 7 Єдиний податок для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування 9 Додаток 8 Туристичний збір та його елементи

10 АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

Повідомлення про оприлюднення  проекту регуляторного акту – проекту рішення Вороновицької селищної ради «Про затвердження Положення про оренду майна Вороновицької селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

На виконання  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України  «Про доступ  до публічної інформації», з метою одержання зауважень  та пропозицій  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Вороновицька селищна рада повідомляю про оприлюднення   проекту рішення Вороновицької селищної ради « Про затвердження Положення про оренду майна Вороновицької селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» та аналізу регуляторного впливу цього акта.

Розробник проекту: Вороновицька селищна рада.

Даний проект рішення розроблено з метою вдосконалення  правового регулювання орендних відносин та забезпечення підвищення ефективності використання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Вороновицької селищної ради.

Проект  рішення та аналіз регуляторного впливу  розміщено на офіційному сайті Вороновицької селищної ради: http://votg.gov.ua  у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення Вороновицької селищної ради «Про затвердження Положення про оренду майна Вороновицької селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» та аналізу регуляторного впливу цього акта приймаються до 30 травня 2021 року.

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Вороновицька селищна рада, вул. Козацький шлях, 60, смт Вороновиця, 23252 тел. (0432) 58-75-52,                             e-mail: voron@ukr.net

Про затвердження Положення про оренду майна Вороновицької селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна

 

 

20.06.2020

1 Рішення про встановлення місцевих податків і зборів на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади на 2021рік (1)

2 Додаток 1 (1)

3 Елементи плати за землю (1)

4 Ставки податку на нерухоме майно, відмінее від земельної ділянки 001 (1) Елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (1)

5 Перелік пільг наданих для юридичних осіб (1)

6 Платники податку (1)

7 Транспортний податок та його елементи (1)

8 Туристичний збір та його елементи (1)

 

06.05.2020

Повідомлення Аналізу Регуляторного Впливу

Аналіз Регуляторного Впливу проекту рішення “Про встановлення місцевих податків та зборів на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади на 2021 рік”  знаходиться за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1XVSFm6yQ21pIZHzTZODvSC7-qwEJvc7t/view?usp=sharing

06.05.2020

Проект рішення Вороновицької селищної ради “Про встановлення місцевих податків та зборів на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади на 2021 рік”  знаходиться за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1yRVz2TdNU_NPYj1RnOeDHHWlTrG8cc4p

 

24.05.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Вороновицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій громадян та суб’єктів господарювання, Вороновицька селищна рада оприлюднює проект рішення  «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна  ознайомитись на офіційному сайті Вороновицької селищної ради у розділі «Регуляторна політика»  http://votg.gov.ua/

Мета проекту – встановлення на території Вороновицької селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Вороновицької селищної ради прийматимуться протягом одного місяця з дати оприлюднення.

Адреса: 23252, Україна, Вінницька область, Вінницький район, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60.

Телефон: 0432-58-70-44; e-mail: srvoron@ukr.net

Розробник проекту – відділ фінансів.

001 Ріішення Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

002 Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Вороновицької селищної ради “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.

003 Рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

004 Ставки на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

005 Транспортний податок та його елементи. 

006 Єдиний податок для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності до першої та другої групи платників єдиного податку, визначеного у підпунктах 1.2 пункту 293.2  статті 293 Податкового кодексу України, та його елементи.

007 Туристичний збір та його елементи.

 • Голова Вороновицької ОТГ
  Ковінько Олександр Геннадійович
 • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район

 • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44

 • srvoron@ukr.net

 • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год.,

  Пт: з 8:00 до 16:00 год.
  (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)

 • Нагору