смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
31 Липня, 2020, 22:59

Випускникам КЗ “Вороновицький ліцей” вручили свідоцтва про повну загальну середню освіту

Перший випускний вечір – це завжди хвилююча і одночасно святкова подія для всіх.  Роки навчання пролетіли, як один день і сьогодні на поріг школи стала молодь – майбутнє нашої громади та країни.

Зазвичай, випускні вечори святкують гучно та весело, із останнім шкільним вальсом, хвилюючими словам вчителів та сльозами на очах у батьків і дітей. Але цього року випускний вечір,  і для випускників, і для вчителів  не звичайний…

Цьогоріч свідоцтва про повну загальну середню освіту у КЗ «Вороновицький ліцей» отримали 34 випускники 11-х класів та 10 чоловік екстернату. Із золотою медаллю закінчила школу учениця 11-Б класу  Матвійчук Діана, а із срібною – учень 11-Б класу Чикіт Кирило.

«Щиро вітаю наших випускників із закінченням навчального року.  Хочу побажати йти своєю дорогою до своїх заповітних мрії, долаючи всі перешкоди. Нехай у Вашому житті все складається найкраще. Зустрічайте кожен ранок із посмішкою і не втрачайте позитивного настрою.» – наголосив у вітальному слові голова Вороновицької громади Олександр Ковінько.

До вітань та побажань випускникам долучилися начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Мисліцька, директор КЗ «Вороновицький ліцей» Володимир Пелешок, класні керівники Олександр Мельник і Людмила Коваленко, які побажали здійснення мрій, бажать й усіх задумів та благословили у доросле життя.

В добру путь, шановні випускники!!!

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)