смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
28 Травня, 2019, 10:02

Вороновицька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Вороновицька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Генеральний план селища міського типу Вороновиця – містобудівна документація, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту і визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичного населеного місця;

План зонування території селища міського типу Вороновиця – це містобудівна документація, якою встановлюється функціональне призначення, вимоги до забудови, ландшафтної організації та іншого використання територій, окремих земельних ділянок, а також перелік усіх допустимих видів, умов і обмежень забудови території та окремих земельних ділянок у межах зон (підзон), визначених планом зонування.

Прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Вороновицька селищна рада.

Строк громадського обговорення встановлюється з дня оприлюднення даного повідомлення та становить 30 днів, а саме до 30.06.2019.

Письмові зауваження та пропозиції громадськості подаються до Вороновицької селищної ради протягом строку громадського обговорення.

Отримати інформацію, ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можливо у Вороновицькій селищній раді.

Наявна екологічна інформація знаходиться у Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА, що знаходиться за адресою: 21100,                м. Вінниця, вул. Соборна, 15-а.

Вороновицька селищна рада знаходиться за адресою: 23252, Вінницька область, Вінницький район, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60; тел.: (0432) 587-044, електронна адреса: srvoron@ukr.net; офіційний веб-сайт: http://votg.gov.ua.

ПЗ_СЕО_ВОРОНОВИЦЯ

  • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)