смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
6 Квітня, 2021, 8:30

У Вороновицькій селищній рада пройшло засідіння комісії з надзвичайних ситуацій

2 квітня у Вороновицькій селищній раді в оперативному режимі було зібрано та проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з загостренням поширення захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19.
Так як випадки захворювань значно збільшуються комісія вирішила:
1.Зборонити з 00.00 годин 03 квітня до 00.00 годин 12 квітня 2021 року:
– проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів; проведення культурних масових заходів;
– приймання відвідувачів закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури;
– проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми;
– відвідування закладів загальної середньої освіти учнями 1-11 класів, в тому числі мистецький заклад “Вороновицьку дитячу школу мистецтв”, крім здобувачів закладів дошкільної освіти.
2. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, крім установ та закладів незалежно від форми власності, які надають фінансові, житлово – комунальні послуги, забезпечують охорону здоров’я, здійснюють продовольче забезпечення, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, забезпечують функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, установити для працівників режим дистанційної (віддаленої) роботи.
3. Під час святкування Великодніх свят християнами західного обряду, зокрема:
– обмеження кількості відвідувачів культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів площі будівлі;
– у разі проведення релігійних заходів на відкритому повітрі – дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.
4. Дільничним офіцерам поліції СП ВП №5 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області:
– посилити, в межах компетенції, заходи державного нагляду за виконанням суб’єктами господарювання тимчасових рекомендацій з профілактики поширення коронавірусної хвороби, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.
У випадках виявлення порушень діяльності суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, тимчасово призупиняти їх діяльність до виправлення виявлених порушень, зокрема, у разі:
– відсутності маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвід

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)