смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
28 Вересня, 2020, 15:19

Спалювання сухої трави призводить до пожеж в екосистемах та погіршення якості повітря

З настанням осені частішають випадки безконтрольного та бездумного спалювання сухої трави на присадибних земельних ділянках та на полях, тим самим провокуючи масштабні пожежі у природніх екосистемах.

Ігнорування громадянами правил пожежної безпеки при спалюванні сміття і сухої рослинності, необережному поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях призводить до різкого зростання кількості пожеж. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні, загрожують знищенню будівель та споруд житлового сектору, об’єктів господарювання, зелених насаджень та інше.  Крім того, вогонь знищує комах, потомство тварин, рослини, бактерії, мікроорганізми, які утворюють родючий шар землі. Внаслідок цього значно погіршується якість ґрунту, посилюються процеси ерозії і деградації земель, руйнується екосистема поля.

Днями у Вороновиці було навмисне підпалено поле зі стернею. На місце підпалу виїхали працівники екологічної інспекції, поліції та ДПРЧ-17 смт.Вороновиця.

Пожежу було локалізовано, а відносно палія екологічною інспекцією складено адміністративний протокол відповідно до якого йому загрожує штраф від 3 тисяч до 8 тисяч гривень.

Шановні жителі громади, якщо Ви  стали свідком навмисного  підпалу, просимо повідомляти 101 чи 102.

Не будьте байдужі до свого здоров’я та здоров’я Ваших рідних і близьких.

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)