МЕТОДИЧНИЙ FEST “ІННОВАЦІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ” ПРОЙШОВ У ВОРОНОВИЦІ.

Комунальна установа «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради підготував для вчителів Вороновицької ОТГ методичний fest на тему: « Інновації в освітньому просторі».

Пошук форм організації освітньої діяльності, які б забезпечували позитивний результат, завжди хвилювала педагогів. Кожен творчий педагог завжди шукає ті форми організації освітнього процесу, які є ефективними саме для тих дітей, із якими він працює зараз. Безперечно, цей пошук сприяє розробці, апробації та впровадженню у практику роботи інноваційних технологій, які і є гвинтиками у освітньому процесі.

Фестиваль педагогічних інновацій педагогів Вороновицької школи та Комарівського НВК  пройшов 7 червня 2019 року на території палацу Грохольських-Можайських. Це був освітянський захід, у рамках якого педагогічні працівники мали можливість представити інноваційні ідеї, авторські методики, технології, окремі інноваційні методи, прийоми та форми роботи з дітьми. Методичний захід був проведений з метою презентації роботи педагогів з впровадження педагогічних інновацій, а також їх популяризації.

Захід залишив яскраві  враження  для учасників та організаторів метод-festу.