смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
13 Липня, 2021, 12:36

Жителька Вороновиці Меклаш Євдокія Степанівна відзначила 90 років

13 липня свій 90-й день народження зустріла жителька Вороновиці Меклаш Євдокія Степанівна.

Народилася ювілярку на Львівщині, та  у далекому 1972 році разом із чоловіком Іваном Максимовичем приїхала до Вороновиці та й залишилася тут на все життя. Знають Євдокію Степанівну, як гарну господиню, вправну кухарку та невтомну працівницю колгоспної ланки.

Із Іваном Максимовичем виростили та дали путівку у життя 6 дітям. Вибавила іменинниця 15 онуків та має 17 правнуків!!

Любить родина збиратися за сімейним столом, а Євдокія Степанівна розповідає історії свого довгого життя, та радіє дитячому сміхові в господі. Останнім часом почало підводити здоров’я, але щирість та доброта залишилися такими ж, як і в молоді роки.

Вітали Євдокію Степанівну, із поважним ювілеєм квітами, подякою за невтомну працю та грошовою винагородою,  заступник голови Вороновицької громади Тетяна Ліщук та голова ради ветеранів селища Валентина Квятковська.

«Шановна Євдокія Степанівна, вітаємо Вас зі святом! Від щирого серця бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою.  Низький уклін Вам за складну життєву дорогу, по якій ви пройшли гідно, були учасником історичних подій і працювали на благо держави, та майбутніх поколінь» – наголосила Тетяна Ліщук.

Віршованими рядками вітала ювілярку Валентина Квятковська та зазначила, що: «Ви за свої дев’яносто років  зробили все і навіть більше, у Вас чудова сім’я, затишний будинок і чималий арсенал заслуг. Хай джерело людської  вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, життєлюбості та оптимізму ніколи не бракує, а сімейне  тепло і затишок не залишають Вашу домівку».

Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.

Шановна наша ювілярка, приєднуємося до усіх вітань та бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, добра, щастя, Божого благословення, довголіття та всіх земних благ на довгі роки життя!

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)