смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
10 Червня, 2021, 10:25

У Вороновицькій громаді пройшли фінальні змагання Першості Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колосок»

9 червня на шкільному стадіоні КЗ «Тростянецький ліцей» відбулися фінальні змагання Першості Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колосок» серед дівчат 2008-2009 року народження. Змагання присв’ячені 30-й річниці незалежності України.
У змаганнях брали участь дівочі команди із Вороновицької, Літинської, Мурованокуриловецької, Тульчинської, Шаргородської територіальних громад Вінницької області.
На урочистому відкритті футбольного турніру були присутні: голова Вороновицької територіальної громади Олександр Ковінько, староста Тростянецького округу Руслан Карпусь, інструктор по футболу Відділу освіти, культури, туризму та спорту Віталій Матвієнко, заступник директора ВФСТ «Колос» Віталій Швець, директор закладу Володимир Біліченко та вболівальники команд.
«Вітаю команди із початком фінального турніру, і мені приємно, що він проходить саме у Вороновицькій громаді, а саме у Тростянці. Свого часу команда Тростянця вже приймала участь у такому ж турнірі та виборола перше місце у області та Україні.
Дякую усім дівчатам за участь у грі та дякую усім наставникам команд за вкладену працю й знання.
…Бажаю усім гарної гри та справедливої перемоги найсильнішій команді» – наголосив Олександр Ковінько.
Долучилився до вітань Віталій Швець, який зазначив, що: « Безперечно, футбол – надзвичайно цікавий вид спорту, потрібно не мало часу та зусиль прикладати для удосконалення техніки гри. І я впевнений, що у кожної з команд її зірковий час ще попереду.
Дякую голові громади Олександру Геннадійовичу, старості Руслану Михайловичу та директору Володимиру Вікторовичу за всебічну допомогу у організації та проведені даного турніру».
За підсумками змагань перше місце та головний спортивний трофей Першості виборола команда Вороновицької громади (тренер – Олег Лановенко), яка не пропустила жодного м’яча. Окрім першого місця, дівчата отримали право представляти Вінниччину 6-10 липня на Всеукраїнських змаганнях у місті Скадовськ Херсонської області.
Друге місце у команди із Літина (тренер – Олег Киналь).
Третю посіла команда Шаргородської громади (тренер – Степан Пустовіт).
1 гра: Вороновиця : Шаргород 5:0
2 гра: Вороновиця : Літин 1:0
3 гра: Вороновиця : Тульчин 5:0
4 гра: Вороновиця : Муровані Курилівці 1:0.
Вітаємо дівчат і їх наставника Олега Лановенко із перемогою та бажаємо перемагати і надалі!

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)