смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
12 Липня, 2021, 9:29

У Вороновицькій бібліотеці провели День шоколаду

11 липня світова спільнота відзначала солодке свято – День шоколаду. 9 липня працівниками Вороновицької публічної бібліотеки було проведено дитяче свято «Шоколаду кожен рад, весь світ любить шоколад». Свято проходило у дружній та веселі атмосфері на території  палацу Грохольських-Можайських в якому знаходиться бібліотека.

Діти та дорослі із задоволенням приймали участь у веселих конкурсах, які проводила гостя свята – Ласунка. Також вона розповіла багато нового та цікавого  із історії шоколаду, нагадала його чудодійні властивості та неймовірні факти пов’язані із ним. Усі учасники та гості свята, по завершенню, смакували солодкими шоколадними напоями та різноманітними смаколиками.

Вважається, що першими навчилися робити шоколад ацтеки, вони називали його «їжею богів». Іспанські конкістадори охрестили ласощі «чорним золотом» і їли його для підвищення витривалості. У середньовіччі споживання шоколаду в Європі було доступно тільки аристократам. У матері Терези була пристрасть до шоколаду. А мадам Помпадур була впевнена, що лише шоколад може розпалити вогонь пристрасті. Наукою встановлено, що у шоколаді є елементи, які сприяють відпочинку та психологічному відновленню.

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)