В рамках загальнообласної профорієнтаційної акції «Дорога до вибору», яку організувала Вінницька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості, до Вороновицької державної пожежно-рятувальної частини 17 завітали учні 11-х класів Вороновицької СЗШ І-ІІІст.№1 на професіографічну екскурсію.
Заступник начальника ДПРЧ-17 Олександр Лученко розповів відвідувачам про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж, про транспорт пожежного призначення. З особливою цікавістю учні слухали розповідь про пристрої та знаряддя, які використовуються під час гасіння пожежі, для порятунку людей, які потрапили в автомобільну аварію та інші надзвичайні ситуації. Зокрема Олександр Володимирович звернув увагу на те, що: «Від злагодженої роботи та оперативних дій рятувальників залежать життя людей.»
Спеціаліст з профорієнтації Вінницької філії Вінницького ОПЗ Валентина Гудимчук наголосила дітям, що: «Вже зараз потрібно задумуватися про свою майбутню професію, куди йти на навчання. Однією з професій, яку Ви можете обрати, є професія пожежника.»
Школярі фотографувались поруч з технікою та роздивилися костюми, в яких працюють пожежні.
Дякуємо співробітникам ДПРЧ-17 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04665.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04667.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04669.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04672.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04673.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04678.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04680.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04683.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04689.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04693.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04696.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04699.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04708.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04712.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04713.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04721.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04726.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04732.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC04742.jpg)
SONY DSC