У Вороновицькій СЗШ І-ІІІст.№1 ранок 1 вересня розпочався із святкової лінійки. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. Цьогоріч першокласниками Вороновицької школи стало 86 учнів, які ступають на незвіданий шлях пізнання та навчання, і будуть подорожувати по чудесній дорозі країни Знань.
Голова Вороновицької громади привітав зі сятом школярів та побажав натхнення, творчої наснаги, нових здобутків у навчанні:” Сьогодні особлива увага приділяється першокласникам, адже у них починається новий етап в житті, який вони запам’ятають на все життя. Хочеться привітати батьків та побажати, щоб Ваші діти здійснили всі найзаповітніші Ваші мрії. Вчителям бажаю вдячних, слухняних учнів, щоб Ваша праця знаходила відгук у їхніх знаннях. Учням бажаю терпіння, гарних моментів у шкільному житті. здоров’я та лише приємних вражень.”
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02416-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02419-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02422-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02427-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02432-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02442-300x218.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02444-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02450-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02454-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02459-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02461-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02462-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02465-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02468-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02472-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02477-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02480-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02485-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02489-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02498-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02525-201x300.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02540-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02545-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02546-201x300.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02557-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02567-201x300.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02579-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02582-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02583-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02584-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02585-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02586-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02588-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02589-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02590-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02592-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02593-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02594-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02597-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02600-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02603-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02604-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02607-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02608-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02610-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC02614-300x201.jpg)
SONY DSC