У рамках проєкту “Поліпшення благополуччя та стійкості постраждалих дітей і громад шляхом розширення доступу до інтегрованого захисту дітей, психічного здоров’я та психосоціальної підтримки” 5 березня у приміщенні центру надання соціальних послуг Вороновицької селищної ради відбулася інформаціїно – навчальна сесія для мам дітей до двох років.
Результатом співпараці між благодійним фондом “Посмішка ЮА”, яка є партнером фонду “Save the Сhildren in Ukraine” та Вороновицької селищної ради стало підписання Меморандуму про співпрацю.
За попередньою домовленістю волонтерами Міжнародного Медичного Корпусу, узгодженим категоріям, було надано бокси з дитячим харчуванням.
![](https://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024/06/03/IMG_0885.jpg)
![](https://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024/06/03/IMG_0921.jpg)
![](https://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024/06/03/IMG_0833-e1709713353929.jpg)