Сьогодні наш ліцей гостинно вітав батьків майбутніх першокласників.
Захід традиційно розпочав директор Володимир Пелешок, який презентував присутнім ліцей, акцентував увагу на якісних змінах у закладі, матеріально-технічному забезпечені, фаховій підготовці педагогів, співпраці з спеціалістами. До вітань долучились заступник селищного голови Вороновицької ТГ Тетяна Ліщук та начальник Відділу Відділ освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької ТГ Олена Оцвера .
Основна увага зібрання була направлена на огляд роботи класних керівників у НУШ. Огляд основних методів роботи висвітлювали педагоги майбутніх перших класів Наталія Шум та Людмила Микитюк .
Також увазі батьків був зроблений огляд нової прогресивної освітньої програми “Інтелект України”, яку за бажанням батьків, можна впровадити у навчальному закладі з нового навчального року. Переваги програми висвітлила вчитель початкових класів Оксана Лученко .
Окрім цього, батьки мали змогу почути відгуки про навчання учнів 1-2 класів, переглянути набір зошитів “Інтелект України” та здійснити екскурсію освітнім закладом.
З нетерпінням чекаємо на майбутніх першокласників !
📝 За матеріалами сторінки Учнівське самоврядування «Лідер» КЗ «Вороновицький ліцей» Вінницької області.



Голова Вороновицької ОТГ
Ковінько Олександр Геннадійович
Офіс президента України
Верховна Рада України
Кабінет міністрів України
Вінницька обласна державна адміністрація
Вінницька районна державна адміністрація