смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
1 Червня, 2021, 10:45

Правовий меридіан «Знай свої права» пройшов у Вороновицькій бібліотеці

Щоб жити між собою по справедливості, дружно і без образ люди придумали правила – закони, знання яких допомагає захищати свої інтереси, реагувати на протиправні дії та знати як вести себе в певних ситуаціях.
Права дитини – це можливості, що надаються дітям для того, щоб жити і дорослішати.
Але не слід забувати, що в кожного з нас є не лише права, а ще й певні обов’язки, які ми не повинні забувати та дотримуватися їх щодня.
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у КЗ «Публічна бібліотека Вороновицької селищної ради» спільно із начальником служби у справах дітей Вороновицької громади Таїсією Гаєвик було проведено правовий меридіан «Знай свої права». Захід було проведено для учнів 4-Б класу КЗ «Вороновицький ліцей», учитель Оксана Ячиченко.
Діти переглянули презентацію «Я маю права», відгадували загадки, подивилися мультфільм «Права дитини з Рубі і Джеком». Таїса Петрівна провела повчальну вікторину «Права дітей у казках».
Такі правові заходи дуже потрібні дітям, адже правова роз’яснювальна робота допомагає їм бути обачними та свідомими щодо відповідальності за свої дії.
  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)