14 листопада 2019 року в приміщенні Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича відбувся обласний захід кобзарського мистецтва “Струни вічності”, з нагоди відзначення 109-ї річниці з дня народження Вороновицького бандуриста Володимира Максимовича Перепелюка, на якому брали участь тріо бандуристок Вороновицької дитячої школи мистецтв у складі: Олени Бацінко, Сніжани Сірохи та Єлизавети Бацінко (викладач Марина Кочерга).
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-2.jpg)
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/2-1.jpg)
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/3-1.jpg)
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-1.jpg)
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/5-1.jpg)