5 Червня, 2019, 16:29
Міжнародний літній табір у Карпатах зі сталого розвитку для старшокласників
Міжнародний літній табір у Карпатах зі сталого розвитку для старшокласників
Запрошуються старшокласники 13-17 років, які бажають поєднати приємне з корисним на канікулах й взяти участь у Міжнародному літньому таборі «Практикуй сталий розвиток», який відбудеться в українських Карпатах 11-16 серпня 2019 року. Участь у таборі – на конкурсній основі.
Табір розгорнеться серед карпатських гір на території мальовничого готелю-курорту «Коруна» с. Татарів Івано-Франківської області. Впродовж п’яти днів, 11-16 серпня, 50 старшокласників з України, Польщі та Молдови разом з тренерами практикуватимуть ідеї сталого розвитку: візьмуть участь у дводенній «OpenSpace конференції», дводенній «Майстерні майбутнього», а також в зеленій екскурсії.
За цими, можливо, трохи незрозумілими і серйозними словами, насправді, – цікаве знайомство зі сталим, екодружнім стилем життя, гарний відпочинок, командні проекти з однолітками й обмін міжнародним досвідом, практика англійської мови. Так, оскільки табір міжнародний, мовою спілкування у ньому буде англійська.
УЧАСТЬ У ТАБОРІ БЕЗКОШТОВНА. Організатори покривають учасниками витрати на квитки, трансфер від і до готелю, проживання у готельних номерах, харчування, навчання. З дітьми працюватимуть й проводитимуть дозвілля тренери й ментори.
ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?
■ знання англійської мови (розуміти, про що говорять, підтримувати розмови на загальні теми);
■ досвід участі у проектах, заходах, пов’язаних зі сталим розвитком: екологічні ініціативи, кліматичні зміни, енергоефективність, ресурсозбережння, біорізноманіття тощо.
З 1 липня ми оголосимо учасників, які пройшли конкурсний відбір.
Міжнародний літній табір «Практикуй сталий розвиток» відбувається у межах освітнього проекту «Make Your Future Self» («Збудуй своє майбутнє: молодь України за сталий розвиток»), що виконує організація “Вчителі за демократію і партнерство” спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU. Українська організація «Вчителі за демократію і партнерство» за 15 років діяльності реалізувала понад 40 всеукраїнських й міжнародних освітніх проектів за напрямами: освіта для сталого розвитку, громадянська і правова освіта, розвиток критичного мислення, учнівське соціальне проектування та інші. Працює з адміністраторами шкіл, вчителями, учнями. Серед партнерів “Вчителі за демократію” з 2002 року: Street Law, Фонд «Інститут відкритого суспільства», Відділ преси освіти і культури посольства США, Міжнародний фонд «Відродження», Світовий банк, Freedom House, Посольство США, Посольство Нідерландів (програма МАТРА), Рада Європи, Шведський інститут, USAID.