Сьогодні селищний голова Олександр Ковінько відвідав особливе місце, затишну пекарню, яка знаходиться у мальовничому та тихому селищі Глинянці, що на Вінничині.
Познайомився селищний голова з молодим, талановитим пекарем, який не боїться експериментувати з рецептами та робити свою справу з любов’ю та натхненням.
Сінельник Назар 1998 року народження, який народився та виріс в с.Степанівка молодий юнак ще такий юний, однак вже знайшов свою справу, яка до душі. Пройшовши досить цікавий, тернистий, життєвий шлях.
Закінчивши 9 класів згодом вступає до ТПК ВНАУ спеціальності “Право”, провчившись там 2 роки вступив до НУ Одеська юридична академія в якій навчався 3 роки, а згодом перевівся до Києва та продовжив навчання на денній формі в юридичній академії ще терміном в 2 роки.
Згодом влаштувався на роботу до McDonald’s через те, що потрібно було заробляти на життя та платити за оренду, але у зв’язку із пандемією потрібно було шукати інше місце заробітку, що досить важко було у зв’язку із тими обставинами.
Згодом доля посміхнулася і пощастило потрапити до артизанської пекарні Жорнова у м. Київ, що досить важливо, адже Назар пропрацювавши там набув важливого досвіду роботи, який у майбутньому йому так знадобився. Працював у пекарні терміном в 6 місяців, а згодом переїхав до м.Вінниця.
Не знайшовши у Вінниці жодної роботи вирішив займатися своєю справою, яка найбільше виходить випікання хліба. Спочатку випікав для сусідів, а згодом для перших магазинів.
-Чому вирішили випікати саме хліб, як прийшла ця ідея?
-Скільки себе пам’ятаю завжди хотів займатися своєю справою, але водночас розумів для того, щоб все вийшло потрібно щоб справа, яку робиш подобалася, а мені просто подобається випікати для себе та своїх близьких хліб.
-Скільки вже займаєтеся випічкою хліба?
-Займаюся вже понад 8 місяців.
-Яку кількість буханців за добу випікається?
-За добу випікається близько 250 хлібин.
-Які види хліба ви випікаєте?
-В асортименті пекарні Sinelnykof є хліб на будь-який смак: класичний білий, цільнозерновий, альпійський, цільнозерновий з насінням льону, багети, сезам, завиванець з маком.
-На чому частіше випікається на дріжджах чи на опарі?
-Усі хліба дріжджові, але більшість це все ж таки на опарі з тривалим періодом ферментації.
-Де усім охочим можна придбати цю смакоту?
-Кафе-магазин Pizza Іріца ФОП Огінський Олександр, магазинчик на зупинці (круг) ФОП Нікітюк Олексій та щосуботи хліб завозимо на ринок у Вороновиці.
Життя нагородило Назара чудовим талантом, адже випічка хліба – це дар Божий, відповідальність, мистецтво та свого роду романтика.
Своєю працею пекар розкриває мудрість українського народу, який протягом усього розвитку приділяв хлібу велику увагу та шану.
Поспілкувавшись та побачивши саму процедуру приготування ми зрозуміли, що сама праця, кожен рух, кожне слово сповнене добром, теплом та любов’ю.
У стінах маленької затишної пекарні двічі на тиждень випікається 250 хлібин різного асортименту, що має такий незабутній смак, смак дитинства та хрустку скоринку. Cвіжий духмяний він увібрав у себе тепло сонця, всю щедрість матінки – землі, всю наснагу і невтомність людської праці.
Випікається у електричній печі при великій температурі при цьому, зволожуючи повітря для того, щоб хліб отримав свою естетичну форму.
Багато цікавої та важливої інформації побачили на практиці та почули від пекара.
Селищний голова Олександр Ковінько висловив щиру вдячність за важливу та клопітку працю Назара за його старанність та майстерність.
В усі часи хліб- усьому голова!