смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
1 Червня, 2021, 16:44

День захисту дітей – свято маленьких громадян нашої держави

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами. У Вороновицькій громаді  весело та гучно, з танцями та конкурсами пройшов День захисту дітей – свято маленьких громадян нашої держави. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.

З нагоди свята Вороновицькою бібліотекою спільно із Вороновицькою дитячою школою мистецтв,  Вороновицьким будинком культури та Комарівським сільським клубом було організовано та проведено яскраве дитяче свято «Дитинство – щаслива пора». На свято із ласощами для дітей завітав голова Вороновицької територіальної громади Олександр Ковінько, щоб привітати малечу.

«Дорогі наші дітки, ви найдорожче, що є у батьків! Бажаю вам гарного літнього відпочинку, набратися сили та енергії для наступного навчального року.

…Батькам бажаю, щоб діти стали вашою гордістю та надійною підтримкою по житті, адже вони наше з вами щастя та майбутнє.

…Міцного здоров’я, яскравих вражень та гарного настрою усім» – наголосив Олександр Ковінько.

Для дітлахів та усіх присутніх був підготовлений гарний концерт із піснями у виконанні:  Евеліни Тімотіної та хору дитячої  школи мистецтв «ДоМіСольки», Софії Пацюк, Сніжани Сірохи та Валерії Сірохи, Мирослави Губар,  Анастасії Дядюнь, Валентини Бевз, зразкового аматорського фольклорного ансамблю «Викрутаси»;  та танцями від хореографічних колективів школи мистецтв  «Крок до зірок» та «Перлина». Малеча  із задоволенням брали участь у іграх та конкурсах.

Хоча свято завершилося та гарний настрій, який воно задало, залишиться у дітей на ціле літо, адже вони отримали радість, багато усмішок і щасливих хвилин.

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)