Голова Вороновицької ОТГ Олександр Ковінько,19 лютого, провів зустріч з воїнами-інтернаціоналістами, які виконували свій військовий обов’язок на території інших держав.Голова подякував афганцям за службу, яку вони несли та наголосив, що: « Хоч проходять роки, гояться рани, та в душі ця війна житиме для вас вічним болеем. А обов’язок наступних поколінь – завжди шанувати воїнів-ветеранів Афганістану за їх з честю виконаний військовий обов’язок і робити все, аби життя їх було мирним і соціально захищеним, а подвиг гідно оцінений.»
За особисту мужність і героїзм при виконанні інтернаціонального обов’язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав очільник громади вручив грошові подяки афганцям.
SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC