смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
19 Вересня, 2021, 23:36

Cвяткування престольного свята та 270 річниці храму Чуда Архістратига Божого Михаїла !

19 вересня 2021 року з нагоди святкування  престольного свята та 270  річниці  храму Чуда Архістратига Божого Михаїла до Вороновиці завітали поважні гості. Звершив Божественну літургію митрополит Вінницький і Барський Симеон  Його Високопреосвященству співслужили митрополит Вінницький і Брацлавський Роман, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павел, священники Вінницько-Барської єпархії та гості у священному сані. За богослужінням молились представники місцевої влади. Під час Літургії підносилась молитва про припинення епідемії, а також особливі прохання про справедливий мир для України.

Владика Симеон звершив молебень та нагородив: Голову Вороновицької територіальної громади – Олександра Ковінька, грамотою Митрополита Київського та всієї України за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом та орденом святого Архістратига Михаїла II ступеня, депутата Вінницької обласної ради – Сергія Якубовського – грамотою та орденом святого вмч. Юрія Пересможця,  також до нагороди запросив, настоятеля протоієрея Володимира Мельниковича.

Митрополит  Симеон, побажав  парафіянам стійкості у вірі, терпіння і заступництва Божої Матері,  щоб  Вороновицька громада з Божою допомогою  була  багата духовно і матеріально, затишною для місцевих жителів і щедрою та гостинною  для тих, хто завітає до неї.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон разом з архієреями, які перед цим звершили Літургію у Чудо-Михайлівському храмі, а також священнослужителі та парафіяни  відвідали ще одну місцеву парафію на честь Різдва Пресвятої Богородиці, яка знаходиться у одному з приміщень колишнього палацу Грохольських.

Користуючись нагодою, митрополит Симеон разом архієреями, Головою громади Олександром Ковінько та гостями Вороновиці відвідали музей засновника літакобудування Ф. Можайського, який розміщується у цій же будівлі палацу Грохольських.

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)