В суботу, 19 жовтня, на нас чекає справжній культурний марафон.
З 14.00 год. у Вороновицькій бібліотеці розпочинається захід «Книги як ліки АБО швидка книжкова терапія» в рамках Клубу любителів читання. Працівники бібліотеки познайомлять Вас з новинками української і зарубіжної літератури та порадять гарну книгу для читання осінніми вечорами.
З 16.00 год. біля Палацу Грохольських-Можайських розпочнеться «Оксамитова дискотека для тих кому за …». Пісні 80-90х рр.. для Вас будуть виконувати Вороновицькі артисти всіх часів: Олексій Горбунов (Алік), Геннадій Блідченко, Віталій Волощук, Юрій Голота, Сергій Гелевер, Олександр Савчук (Салік) та ін.
О 18.00 год. запрошуємо до Вороновицького Костелу св. Архангела Михаїла де для Вас співатиме хор Архідієцезіальної катедри св..Йоана Хрестителя «Cantores Minores» Варшава (Польща).
Запрошуємо всіх бажаючих! Гарантуємо гарний настрій та море позитивних емоцій!
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/9f61d10d254b0dd13d20a8b04bc2ce8a_L-300x225.jpg)
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/disco-poster-or-flyer-design-Download-Royalty-free-Vector-File-EPS-141230-300x300.jpg)
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/zobrazhennya_viber_2019-10-09_09-46-57-206x300.jpg)