До Міжнародного дня Миру, яке відзначається щорічно 21 вересня, у Вороновицькій СЗШ І-ІІІ ст. №1пройшла загальношкільна лінійка.
Недаремно весь світ відзначає це свято, адже мир на планеті – це наше майбутнє. В цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії хоча б на 24 години та припинити проливати кров.
Директор Вороновицької школи Пелешок Володимир Анатолійович привітав учнів зі святом та наголосив, що: «До відзначення цього свято долучається щороку і наша школа, адже мир – це найголовніше та найзаповітніше бажання усіх людей. Тож бажаю Вам лише мирного неба над головою, щастя та радості.»
Пісню про Мир подарувала Олена Бацінко, а завершилася лінійка запальним флешмобом участь в якому взяли всі учні школи.
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03128-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03129-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03131-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03136-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03140-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03143-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03145-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03149-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03162-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03164-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03175-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03187-300x201.jpg)
SONY DSC
![](http://votg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC03194-300x201.jpg)
SONY DSC