Виклики для системи навчання: як школярі нашої громади здобувають освіту в умовах сьогодення. До вашої уваги інформація в розрізі по кожному закладі Вороновицької територіальної громади.
Комунальний заклад “Вороновицький ліцей” Вороновицької селищної ради відповідно до рішення педагогічної ради з 06.03.2023 року здійснює навчання за змішаною формою. 1 класи навчаються очно на постійній основі. Решта класів навчається за схемою – тиждень очна форма, тиждень – дистанційна.
Комунальний заклад “Степанівський ліцей з дошкільним підрозділом” Вороновицької селищної ради відповідно до рішення педагогічної ради від 14.02.2023 року протокол №6 освітній процес організовано за змішаною формою. Учні з 2 по 11 клас (90 учнів) відповідно до заяв батьків навчаються очно, решта 62 продовжують навчання за дистанційною формою, 4 з яких перебувають за кордоном.
Побережненська філія Комунального закладу “Степанівський ліцей з дошкільним підрозділом” Вороновицької селищної ради. Відповідно до заяв батьків на змішаній формі – 72 учнів, на дистанційній – 16 учнів, 9 з яких перебувають за кордоном.
Комарівська філія Комунального закладу “Степанівський ліцей з дошкільним підрозділом” Вороновицької селищної ради. За заявами батьків заклад почергово (щотижнево) відвідують 2-4 класи (28 учнів – очна форма, 8 – дистанційно) та учні 5-9 класів (31 – очно, 11 – дистанційно). 6 учнів продовжують перебувати за кордоном.
Комунальний заклад “Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом” Вороновицької селищної ради навчаються за змішаною формою навчання за рішенням батьків. За очною формою навчання на постійній основі навчаються учні 1 класу.
Комунальний заклад “Михайлівський ліцей” Вороновицької селищної ради. За очною формою навчання навчаються діти 1,2,4,5,7,9,10,11 класів – 100 дітей за заявами батьків, решта учнів навчаються дистанційно.
Комунальний заклад “Тростянецький ліцей” Вороновицької селищної ради. Освітній процес організований за змішаною формою навчання. На очному навчанні 131 дитина на дистанційному 34 дитини.
Попри всі виклики в країні наші школярі продовжують здобувати освіту, адаптувавшись до нових умов та реалій сьогодення. Нині дітям важливо не лише здобувати нові знання та навички, але й спілкуватися з однокласниками, педагогами, отримувати емоційну підтримку.