Трихограма на захисті вашого врожаю!!!
СОК «Вінницька районна біолабораторія» пропонує захистити присадибні ділянки від різного роду підгризаючих та листогризучих совок.
Допоможемо захистити врожай овочевих культур, садів (картоплі, буряків, моркви, капусти, помідор, цибулі, яблуні, груші та інше) від різноманітних шкідників (підгризаючих та інших совок, молей, плодожерок та інших шкідників).
Біолабораторія пропонує приміняти комаху-ентомофага трихограму, в період III декаді травня, I декада червня, проти вище вказаних шкідників.
Наявні розфасовки в залежності від розміру ділянки:
5-10 соток – 0,5г.(50 тис. шт. особин) – 35грн.
До 25 соток – 1г.(100 тис. шт. особин) – 60грн.
Для оптових покупців існують знижки.
Адреса: Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул. Незалежності 2Г
Контакти: моб. 098-478-72-20 Максим, моб. 067-986-10-60 Василь Олександрович
Сайт : : http://biovin.com.ua
Email : biovincom@gmail.com
Застосування трихограми в боротьбі з шкідниками на присадибних ділянках
Трихограма – це перетинчастокрила комаха, яка відкладає свої яйця в яйця багатьох сільськогосподарських шкідників з яких згодом відроджуються дорослі особини трихограми . Таким чином вона знищує шкідників на стадії яйця. Серед шкідників на
яких паразитує трихограма такі небезпечні види як капустяна, озима інші підгризаючі совки , білявки, плодожерки, кукурудзяний стебловий метелик, каштанова та іншого роду молі, і багато інших, всього близько 200 видів.
Біолабораторія відпускає населенню заражені трихограмою яйця шкідника ( зернової молі ) з який через 2–4 дні відроджуються дорослі особини трихограми. Для цього необхідно помістити паразитуючі яйця в тепле ( 23 –
28 0С) місце. При повному відродженні трихограми її пересипають в скляну банку (0,5 або 1 л) в яку попередньо поміщають кусочки зім’ятого паперу або прив’ялене листя рослин на які через 0,5–1 години переміщуються комахи. Після цього кусочки паперу розкладають на ґрунт біля рослин (1-2 косучки на 1 сотку) .
Рекомендовано:
– на посадках: картоплі, капусти інших овочевих культур, а також саду,
каштанів;
– на посівах: кукурудзи озимих зернових, соняшнику та інших
сільськогосподарських культур.
Не відроджену трихограму змішують з манкою або з деревною тирсою (пакетик на пів стакана тирси чи манки) і розсипати пучками руки на ґрунт і рослини (з розрахунку 2–5 пучки на 1 сотку). Випуск слід проводити у вечірні та ранкові години в теплу безвітряну погоду.
Слід мати на увазі , що трихограма найбільш охоче заражає свіжовідложені яйця шкідників. Тому перший випуск її необхідно провести на початку яйцекладки шкідника і через 5–6 днів (найбільш активний період відкладання яєць трихограмою) випуск повторити. Щорічне і своєчасне застосування трихограми в максимально обмежить використання отрутохімікатів , буде сприяти накопиченню цього корисного етнографіа.