смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
17 Вересня, 2021, 8:27

З Днем рятувальника!

Вітаю  із святом – Днем рятувальника!

Працівників  усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань,  які боряться із наслідками  надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей .

Це свято тих, хто своїм фахом обрав шляхетну, гуманну та необхідну справу – оберігати людське життя, матеріальні та культурні надбання Держави.

Рятувальники завжди перші там, де люди потребують допомоги.

За кожним врятованим життям, ліквідованою пожежею, аварією, катастрофою стоїть відмінна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід.

Рятувальники мають усі підстави пишатися своєю професією, адже завдяки мужності та готовності допомогти заслужили довіру і повагу та всіх українців.

У день  Вашого професійного свята з особливою вдячністю та пошаною хочу привітати ветеранів, які виховали не одне покоління рятувальників-вогнеборців для нашої Держави. Для всіх нас ви є прикладом справжнього патріотизму, відданості своїй справі.

Переконаний, завдяки плідній праці, фаховим знанням та безцінному досвіду ми всі разом досягнемо нашої спільної великої мети – миру, добробуту і злагоди в Україні.

Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергі ї !

 

Олександр КОВІНЬКО .

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)