смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
1 Липня, 2021, 9:00

Увага! Важлива інформація!

Відділ освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Вимоги до кандидатів: освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день подання документів; вільне володіння державною (українською) мовою; здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки.

З кандидатом на посаду проводиться:

– перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
– перевірки професійної компетентності шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
Форма перевірки знання чинного законодавства України (письмове тестування), зразок ситуаційного завдання та критерії їх оцінювання визначаються у положенні про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Відповідно  до  Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної  середньої  освіти  Вороновицької селищної ради з 01липня  по 20липня 2021 року до 17.00 год. здійснюється  прийом і розгляд  документів  претендентів для участі у конкурсному відборі.

Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі, конкурсна комісія перевіряє подані документи щодо відповідності встановленим вимогам.

Не пізніше п’яти робочих днів до початку проведення конкурсного відбору кандидати ознайомлюються  із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу.

Конкурсний відбір проводиться 28 липня 2021 року о 12.00 год. за адресою: смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вороновицька селищна рада, зала засідань.

Упродовж  двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначається переможець конкурсу або визначається  конкурс таким, що не відбувся, та оприлюднюються результати конкурсу на веб-сайті Засновника або Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради.

Не може бути визначено переможцем конкурсу особу, яка не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».
Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Умови оплати праці згідно чинного законодавства.

Особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

 • Заяву  про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  копія паспорта громадянина України;
 • Копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • Копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
 • Довідку про відсутність судимості;
 • Довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • Мотиваційний лист, складений у довільній формі.
       Можна надати інші документи, що підтверджують професійні та/або моральні якості кандидата.

Зазначенні документи надсилаються на адресу організатора конкурсу:    

Поштову – 23252, Вінницька область, Вінницький район, смт Вороновиця, вул. Гагаріна, буд. 2, Відділ освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради, каб.323.

Електронну –  osvitavoronovitsa@meta.ua

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: (0432)58-75-66.

 • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
 • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
 • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
 • srvoron@ukr.net
 • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)