смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
1 Червня, 2021, 10:41

У Вороновицькій громаді розпочався сезон випусків із ЗДО “Ромашка”

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Випуск із дитячого садочка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства і вони поринають у новий незвіданий світ.
Так сезон випусків із дитячих садочків розпочато 29 травня, коли гарно та урочисто пройшло прощання малечі із садочком «Ромашка».
Зусиллями педагогів організовано цікаве та змістовне свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочках.
Випускники, які парами урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі.
З вітальним словом до маленьких випускників звернулися завідуюча ЗДО «Ромашка» Олександра Сідлецька , яка побажала діткам гарного навчання в школі та вручила кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка. Від Вороновицької селищної ради та Відділу освіти, культури, туризму та спорту кожному майбутньому першокласнику були вручені подарункові канцелярські набори.
А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах. Ці сльози були на очах у вихователів Лариси Ліщук та Ірини Андросюк та у помічників вихователів Галини Петренко і Валентини Герасимович, бо саме їх малята вирушали у великий світ.
  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)