смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
6 Травня, 2022, 10:24

Технічне обслуговування газових мереж – ваша безпека!

Технічне обслуговування газових мереж – ваша безпека!

АТ «Вінницягаз» закликає усіх власників та балансоутримувачів будівель та споруд не зволікати та забезпечити технічне обслуговування внутрішніх систем газопостачання багатоквартирних та приватних будинків, квартир, нежитлових будівель і споруд. Від цього залежить безпека та безаварійність постачання газу до кожного споживача.

Нагадуємо, що належний технічний стан внутрішньобудинкових газових мереж (від точки приєднання будинку чи квартири) та газових приладів, їх технічне обслуговування та ремонт згідно вимог законодавства один раз на рік мають забезпечити власники нерухомості. Для цього вони мають укласти договір з підрядником, який має дозвіл на виконання таких робіт і буде здійснювати обслуговування системи газопостачання будинку та газових приладів. У разі укладення такого договору за технічне обслуговування та безпечний стан систем газопостачання будинку/квартири несе відповідальність суб’єкт господарювання, з яким укладено договір.

АТ «Вінницягаз» як Оператор ГРМ відповідає за стан газопроводу до вимикаючого пристрою на газопроводі-вводі до будинку. Межа балансової належності та експлуатаційної відповідальності між Оператором ГРМ та власником визначається в акті розмежування.

Компанія «Вінницягаз» має багаторічний досвід, необхідний персонал та обладнання, виконує увесь спектр послуг, пов’язаних з обслуговуванням мереж та газових приладів,  роботи будь-якого рівня складності.

Замовити послугу з комплексного обслуговування газових мереж та приладів від АТ «Вінницягаз» можна у 104.ua Клієнтському просторі за адресою: м.Вінниця, вул.Шмідта, 32.

 • Голова Вороновицької ОТГ
  Ковінько Олександр Геннадійович
 • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район

 • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44

 • srvoron@ukr.net

 • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год.,

  Пт: з 8:00 до 16:00 год.
  (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)

 • Нагору