смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
24 Червня, 2022, 15:26

Сьогодні відбулося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класів.

На долю нинішніх випускників випало чимало випробувань. Дистанційне навчання через пандемію коронавірусу, без можливості дружнього спілкування виявилось ще не найгіршим випробуванням. Адже новий нелегкий навчальний рік війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після.

Попри ці складні випробовування у Вороновицькій територіальній громаді відбулася урочиста церемонія з вітальними словами, врученням свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класів та похвальних грамот.

Офіційну частину випускного вечора відкрив урочистою промовою директор школи Пелешок Володимир Анатолійович: «Шановні випускники! Вирушаючи в далеку і незвідану дорогу, візьміть із собою благословення батьків і вчителів. Напутні слова, які дадуть Вам віру в завтрашній день, надію у власні сили, цілеспрямованість і сміливість в досягненні високих ідеалів і бажаних цілей Вашого щасливого, майбутнього життя. В добрий шлях! Щасливої та світлої дороги, дорогі наші випускники!».

З вітальним словом до випускників звернулася заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ліщук Тетяна Володимирівна: “Шкільні роки дали вам якісні знання, розвинули творчі здібності, навчили відстоювати свої переконання і погляди, озброїли безцінним досвідом, який обов’язково стане в нагоді в майбутньому. Вітаю з Випускним і від душі бажаю легкого вибору шляху для свого майбутнього, простих рішень в будь-яких питаннях, надійних друзів в якості підтримки, світлої удачі в будь-яких починаннях, цікавих знайомств та приємного спілкування з хорошими людьми, високих цілей і безсумнівних успіхів”.

Ось ви вже і дорослі. За спиною – яскраві та насичені подіями шкільні роки, попереду – не менше захоплююча пора з новими знайомствами, знаннями і відкриттями. Бажаємо кожному з Вас зробити правильний життєвий вибір, визначитися з професією і відчувати себе щасливо. Будьте успішні, енергійні і позитивні, вмійте долати будь-які труднощі і домагайтеся всього, чого забажаєте.

Любі наші випускники! Бажаємо вам успішної життєвої дороги!

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)