смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
8 Червня, 2021, 14:18

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 9 позачергової сесії VIII скликання 09 червня 2021 року 15:00 :

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ:               

 1. Про передачу комунального майна в оперативне управління Публічній бібліотеці Вороновицької селищної ради. Інформує: Комишова Л.Д., начальник відділу комунальної власності.
 2. Про передачу комунального майна закладів освіти в оперативне управління Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради.                                                                                                         Інформує: Комишова Л.Д., начальник відділу комунальної власності.
 3. Про передачу комунального майна в оперативне управління Центру культури та дозвілля Вороновицької селищної ради.                                 Інформує: Комишова Л.Д., начальник відділу комунальної власності.
 4. Про передачу комунального майна закладів культурного типу в оперативне управління Дитячої школи мистецтв Вороновицької селищної ради.                                   Інформує: Комишова Л.Д., начальник відділу комунальної власності.
 5. Про затвердження рішень виконавчого комітету Вороновицької селищної ради прийнятих в міжсесійний період. Інформує: Мороз Н.А., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.
 6. Про затвердження порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення.                                                      Інформує: Дерун Н.В., директор КП «Надія».
 7. Про надання права підпису на фінансових документах.                                                                                                             Інформує: Зозуля Р.В., юрист.
 8. Земельні питання. Інформує: Сілко Ж.О. депутат селищної ради, голова постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин.
 9. Різне.

 

 

 

 

 • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
 • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
 • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
 • srvoron@ukr.net
 • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)