смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
30 Серпня, 2021, 15:47

Футбол – це не просто гра, футбол – це життя

Спорт – це частина виховного процесу дітей, молоді та повноцінного життя дорослого населення. Спорт зміцнює здоров’я, підвищує фізичні можливості людини, забезпечує здоровий спосіб життя. Спорт – це динамічний рух уперед.
Футбол є невід’ємною частиною спорту, методом виховання, напрочуд вдало поєднуючи систематичну виховну роботу з ігровою діяльністю. Футбол є поширеним видом спорту, і це дозволяє йому за короткий час залучити до гри якнайбільше дітей. А змагання з футболу уже стали традицією, яка дуже захоплює глядачів.
«Спорт – це найкраща інвестиція у здоров’я і цілеспрямованість дітей. Ми маємо з самого малку привчати їх до спорту та до здорового способу життя. Лише таким чином ми можемо виховати здорове, сильне та прогресивне нове покоління . Діти, які звикли до перемог – організовані і дуже активні у громадському житті.
Селищна рада завжди підтримує всі спортивні починання та пишається спортивними досягненнями нашої молоді» – зазначає Олександр Ковінько.
За ініціативи голови Вороновицької громади Олександра Ковінько, при Відділі освіти, культури, туризму та спорту селищної ради, введено посаду інструктора із спорту, яку займає відомий, у футбольних колах, спортсмен Віталій Матвієнко. Він із задоволенням веде першими кроками футбольного життя малечу дошкільного віку, відшліфовує майстерність у школярів та дорослих любителів «поганяти» м’яча, організовує змагання та готує свої команди до участі в них.
«Футбол – це не просто гра, футбол – це життя. Я цією грою захоплююся із самого дитинства, коли ми з друзями виходили на імпровізоване футбольне поле та ганяли м’яча поки були сили. Зараз я із задоволенням передаю свої знання, ділюся секретами успішної гри та даю настанови підростаючому поколінню. Я впевнений, що серед моїх хлопців будуть відомі футболісти» – наголошує Віталій Матвієнко «Ми з командами їздимо на всілякі футбольні турніри і чемпіонати та, все частіше, отримуємо перемоги. Дякую голові громади Олександру Геннадійовичу та селищній раді за фінансову підтримку у розвитку вороновицького футболу. Дякую батькам, які не стоять осторонь від хобі своїх дітей.
…Я дивлюся в оченята моїх гравців та радію від того, що вони горять грою».
За рік тренувань футбольні команда Вороновиці можуть похвалитися певними досягненнями та здобутками – участями та перемогами у турнірах. Так діти 2014-2015років народження взяли участь у турнірі Вінницької міської федерації футболу «Pride Cap» та здобули перемогу.
Хлопці 2008-2009 та 2010-2011 років народження готуються дебютувати у турнірі міста Вінниця. Загалом Віталій Матвієнко тренує понад 60 дітей Вороновцької громади.
Бажаємо нашим юним футболістам гарних ігор, перемог та всіляких здобутків на футбольній ниві. Тренеру бажаємо міцного здоров’я, сили та наснаги у такій непростій грі – футбол.
  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)