смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
18 Травня, 2021, 11:52

Душі людської доброта.

Мабуть кожна людина пам’ятає про добро та вірить у добрі зміни. Зовсім нещодавно у Вороновицькій територіальній громаді усім небайдужим людям було запропоновано долучитися до благодійної акції «Пасхальна корзина». На меті дана акція мала збір продуктів харчування для наших земляків – учасників АТО. Такі подарунки із рідного краю до свята підтримують бойовий дух солдатів, надихають на перемогу та нагадують про рідний дім.
Дякуємо усім, хто відгукнувся та розуміє, що добро починається з кожного з нас. Під час акції було зібрано та відправлено бійцям понад 150 кг печива, цукерок, чаю та кави.
Дякуємо голові ветеранської організації Вороновицької громади Валентині Василівні Квятковській, начальнику відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Вороновицької громади Олені Чернявській , голові ветеранської організації села Тростянець Наталії Василівні Пилявець – матері загиблого в зоні АТО Богдана Пилявця, голові жіночої ради Елеонорі Третьякові, учасниці бойових дій, волонтеру і зоні АТО Світлані Бевз та ін..
Ми не можемо стояти осторонь подій на Сході України і саме такі акції сприяють прояву найкращих людських рис серед наших односельчан – доброзичливості, співчуття, турботи та прагнення допомогти.
Ми усі віримо в перемогу наших бійців та їх повернення до рідних домівок.
  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)