смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
6 Червня, 2022, 9:13

До уваги дітей та їх батьків!

До уваги дітей та їх батьків!
Відділ освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради інформує про роботу закладів культури Вороновицької ТГ  у літній період.
Такі бажані літні канікули нарешті настали. Бажаємо провести їх весело, пізнавально. У волю відпочити, але і в той час провести їх з користю. З метою організації змістовного дозвілля дітей в період літніх канікул, в умовах воєнного стану, на базі Публічної бібліотеки Вороновицької селищної ради та Центру культури та дозвілля Вороновицької селищної ради, буде організована робота для дітей влітку.
А саме, у Публічній бібліотеці Вороновицької селищної ради та бібліотеках – філіях територіальної громади з 1 червня стартує проєкт «Хай ваше літо буде книгами зігріте!». В межах проєкту будуть проводитися майстер – класи по роботі з фетром, кольоровим папером та іншими підручними матеріалами. Організовуватимуться флешмоби, працюватимуть бібліомайданчики, книжкові інсталяції. Для читачів бібліотеки та інших любителів художньої літератури, стартує BOOKCHALLENGE “В об’єктиві – Я і КНИГА: я прочитав і тобі раджу!”, умовами якого є вимоги, які прищеплюють любов до книги, а саме, впродовж канікул потрібно прочитати книгу, написати чи розповісти на відео, чим саме ця книга зацікавила дитину і чому вони рекомендують її одноліткам.
Працівники Публічної бібліотеки гостинно запрошують щовівторка з 11.00 до 13.00 на локацію бібліомайданчика “ЛІТО З КНИГОЮ” (біля маєтку О.Ф.Можайського). Проводитимуться ігри, розваги, конкурси.
Щочетверга з 11.00 до 13.00 працюватиме гурток “КРЕАТИВ” при Публічній бібліотеці Вороновицької селищної ради. Для бажаючих учасників будуть проводитися майстер класи.
Літній період найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Його традиційно називають оздоровчим, адже він дає змогу створити найбільш сприятливі умови для розвитку їхніх фізичних якостей, підвищення витривалості, формування високої опірності організму різним захворюванням. При Центрі культури та дозвілля Вороновицької селищної ради працюють спортивні гуртки – шахи та футбол.
Кожного дня двері культурних закладів відкриті для дітей та дорослих, які приходять не тільки для того, щоб виступити на сцені, але й щоб поспілкуватися в дружнім колі, розповісти про свої досягнення та поділитися своїми переживаннями, залюбки приходять на репетиції та вже можуть дати поради з тих чи інших питань. Саме в закладах культури діти можуть зустрітись та провести разом вільний час. Для дітей та підлітків, які люблять співати, працюватиме гурток «Сольний спів» та зразково – аматорський колектив «Викрутаси» (Центр культури та дозвілля), в яких діти демонструватимуть свої музичні та творчі здібності. Працюватимуть дитячий ансамбль «Соколята» (Гуменський сільський клуб), вокальний колектив «Оленівські перлинки» (Оленівський сільський клуб), гуртки сольного співу, художнього читання та драматичний.
«Таланти вибирає громада!» – під таким гаслом працюватимуть при сільських клубах танцювальні колективи «Промінчик» та «Сяйво» (Тростянецький сільський клуб).
Протягом червня-серпня місяців для дітей в будинках культури сіл територіальної громади заплановано провести ряд заходів серед яких різноманітні майстер-класи з виготовлення ангелочків та патріотичних браслетів (Гуменський сільський клуб), майстер-класи з виготовлення іграшок із солоного тіста, оригамі (Тростянецький сільський клуб). В Побережненському сільському клубі планується проведення щочетверга майстер-класів з виготовлення виробів з паперу, природніх матеріалів та малювання. А для любителів помайструвати та пофантазувати будуть працювати гуртки декоративно-ужиткового мистецтва в сільських клубах с.Обідного, с.Побережне та с. Довгополівка.
Батьки! Пам’ятайте, головне – життя та здоров’я дитини – у ваших руках! Щодня нагадуйте дитині елементарні правила безпеки, щоб застерегти дитя від можливих травм. Нехай кожен день буде сонячним і теплим, радісним і незабутнім!

  • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)