смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
9 Червня, 2021, 10:15

90-й ювілей відзначила Зосич Марія Тимофіївна

7 червня свій славний 90-й ювілей зустріла Зосич Марія Тимофіївна – жителька села Побережне Вороновицької територіальної громади.
На долю ювілярки випало чимало життєвих випробувань – зазнала голоду й холоду, пережила війну та післявоєнну відбудову. Іменинниці пощастило стати свідком становлення незалежної України.
Протягом багаторічного трудового життя Марії Тимофіївні доводилося важко працювати на колгоспних полях та на фермі. Знають односельчани ювілярку, як гарну господиню, яка у свій поважний вік ще порається на городі та по господі.
Виростила Марія Тимофіївна 2 сини, має невісток, онуків та правнуків. З якими ділиться своєю мудрістю, життєвим досвідом та теплом свого серця.
Із щирою посмішкою зустрічала Марія Тимофіївна голову Вороновицької територіальної громади Олександра Ковінько, старосту Степанівського старостату Сергія Зашкарука та працівників культури Вікторію Царук та Ольгу Пацалюк.
«Дорога наша Марія Тимофіївна, такий ювілей — дуже важлива і значуща подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік, тож від щирого серця вітаю Вас зі святом. Бажаю, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди тішили своєю турботою та увагою» – наголосив у вітанні Олександр Ковінько.
Гарні слова привітань та побажань на честь ювілярки лунали і від Сергія Зашкарука, який бажав « радості та любові від дітей, онуків й правнуків, тепла і затишку в родинному колі, злагоди та мирного неба на довгі роки життя».
Із сльозами радості приймала ювілярка квіти, грошовий подарунок, подяку за багаторічну працю та пісню від працівниць культури Побережненського будинку культури.
Шановна Марія Тимофіївна, доєднуємося до усіх вітань та бажаємо у такому ж здоров’ї зустріти столітній ювілей!
  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)