смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
11 Травня, 2022, 14:38

30 (позачергова) сесія VIII скликання відбудеться 12 травня о 15:00.

                                  30 (позачергова) сесія VIII скликання                 15:00 год.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:  

   

1. Про затвердження Програми поліпшення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населених пунктів та об’єктів розвитку інфраструктури пожежно-рятувальної служби Вороновицької селищної територіальної громади. Інформує: Мороз Л.П., начальник відділу фінансів.

2. Про затвердження змін до Програми розвитку освіти Вороновицької територіальної громади на 2022 рік. Інформує: Мороз Л.П., начальник відділу фінансів.

3. Про внесення змін до штатного розпису Вороновицької селищної ради. Інформує: Куций К.С., юрист.

4. Про затвердження Медотики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Вороновицької селищної ради та пропозиції її розподілу та примірних договорів оренди.                                                                                                                                              Інформує: Діхтярук А.Л., т.в.о. начальника відділу УКВ.

5. Про затвердження аналізу регуляторного впливу проекту рішення Вороновицької селищної ради «Про затвердження положення про оренду, порядок приватизації (відчуження) комунального майна Вороновицької селищної ради та забезпечення відносин у сфер оренди комунального майна». Інформує: Діхтярук А.Л., т.в.о. начальника відділу УКВ.

6. Про затвердження порядку приватизації (відчуження) майна, що належить до комунальної власності Вороновицької селищної ради територіальної громади.

Інформує: Діхтярук А.Л., т.в.о. начальника відділу УКВ.

7. Про передачу комунального майна Вороновицького будинку-інтернат «Родинний дім» з управління Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради в оперативне управління КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «РОМАШКА» ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ». Інформує: Мисліцька Л.М., начальник Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради.

8. Про розміщення особового складу у приміщеннях комунальної власності КОМУНАЛЬНОЇ ЗАКЛАДУ «МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ. Інформує: Мисліцька Л.М., начальник Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради.

9. Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Вороновицької селищної територіальної громади. Інформує: Нагаєвська І.В.

10. Про дострокове припинення повноважень секретаря Вороновицької селищної ради. Інформує: Ковінько О.Г., селищний голова.

11. Про обрання секретаря Вороновицької селищної ради. Інформує: Ковінько О.Г.,  голова селищної ради.

12. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Вороновицької селищної ради. Інформує: Ковінько О.Г., голова селищної ради.

13. Про продовження строку дії контракту укладеного із директором Комунального підприємства «НАДІЯ» Вороновицької селищної ради. Інформує: Куций К.С., юрист.

14. Про продовження строку дії оренди.                                                                                                                                   Інформує: Куций К.С., юрист.

15. Різне.

  • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)