смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
13 Липня, 2021, 12:33

12 липня Обідне відзначило День села

Наші села – квітучі і красиві. Але справжньою окрасою кожного села є люди, яких ми бачимо щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті, веселі та завзяті. Саме їх щоденна праця, та спільні зусилля кожного і створюють неповторний образ села, зберігають історію та закладають майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей…

12 липня день села, на святкування якого зібралося чимало людей, відзначило село Обідне Вороновицької територіальної громади. Вітати зі святом жителів Обідного завітали:  заступник голови Вороновицької громади Тетяна Ліщук, староста Степанівського старостату Сергій Зашкарук та секретар виконавчого комітету ради Надія Мороз.

«Усі досягнення села складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких» – наголосила Тетяна Ліщук.

З вітальною промовою до громади звернувся староста Сергій Зашкарук, який  висловив щиру подяку усім жителям «… за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село».

Після теплих слів привітань та побажань Вороновицькою селищною радою було відзначено підприємства, які є надійною підтримкою села: ТОВ «НемирівЛатІнвест» – директор Броварник Руслан Вікторович, СФГ «Ромашка» – голова Вайн Дмитро Васильвич та СФГ «Відродження» – голова Вайн Геннадій Васильович, а також завідуючу виробництвом СП Немирівський комбінат кооперативної промисловості Буряк Лідію Дмитрівну, саме без її запашного короваю не проходить жодне свято у селі.

Під час святкового заходу колективи  та солісти Липовецького міського будинку культури: народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Лебедонька», народний аматорський чоловічий гурт «Веселий день», тріо «Сузір’я», солісти —заслужений працівник культури України Геннадій Терлецький, Юлія Марценюк, Володимир Губрій, Ярослав Пшиворський, Юлія Кушнір, Руслана Гомонюк та ведуча свята Ірина Бубела, дарували чудові пісні та гарний настрій усім присутнім.

Цікаве свято організоване, з відповідальністю й натхненням, Лідією Галузінською, Ольгою Іващенко, Наталією Голубович, Наталією Джеджулою, Світланою Стасюк, Іваном Скрит та Лідією Гура,  наповнювало  духом єдності, радості й дарувало багато щасливих моментів для мешканців та гостей Обідного.

 

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)