смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
7 Липня, 2022, 8:43

Зі святом Івана Купала!

Жителі, гості об’єднаної Вороновицької територіальної громади прийміть щирі вітання з нагоди традиційного українського свята – Івана Купала!

У цей день хочеться насамперед згадати та схилити голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Також хочеться подякувати матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!Низько вклоняємося нашим доблесним героям. Хай Бог дарує вам невичерпних сил та наснаги, міцного здоров’я та мужності у такому нелегкому протистоянні.

Шановні жителі нехай магічний купальський вогонь надасть нам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком наші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я та красу. Хай разом з вмитим росою вранішнім сонцем прийде мир в  Україну, а її захисники – наші Герої – повернуться в рідні домівки живі, здорові та з перемогою!

Бажаю, щоб у цей літній день душа кожного повірила в диво, серце не знало самотності, а очі побачили ту заповітну квітку папороті, завдяки якій у житті з’явиться промінь удачі, надії, радості та щастя.

Віримо, що перемога за нами, бо з нами правда.

Слава Україні!

З повагою, голова Вороновицької селищної ради Олександр Ковінько.

 

 

 

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)