смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
5 Травня, 2022, 8:38

Вінницягаз проведе інвентаризацію показань газових лічильників, приладів, та технічне обслуговування мереж.

Вінницягаз проведе інвентаризацію показань газових лічильників, приладів, та технічне обслуговування мереж.

9 травня 2022 року Золотонівське ЛВУМГ розпочне термінові ремонтні роботи з ліквідації аварійної ситуації на магістральному газопроводі до ГРС Вороновиця та ГРС Побережне.

У зв’язку з цим з 9 по 15 травня 2022 року буде тимчасово зупинено подачу газу  споживачам смт. Вороновиця та сіл Комарів, Степанівка, Побережне, Жабелівка, Михайлівка, Олександрівка, Оленівка, Гуменне, Тростянець, Кальнишівка, Марківка, Федорівка Вороновицької ТГ.

Перед відновленням газопостачання згідно правил безпеки фахівці АТ «Вінницягаз» мають пересвідчитись у безпечності відновлення подачі газу до кожного споживача.  Тому відновлення подачі газу проводиться лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

Водночас з 5 по 20 травня компанія проведе контрольне зняття показань лічильників та інвентаризацію наявних газових приладів у споживачів. Контрольне зняття показань забезпечує достовірність обліку спожитого газу та правильність нарахувань відповідно до фактичного споживання газу. Інвентаризація газових приладів дозволить привести у відповідність дану інформацію по кожному особовому рахунку. Це займе лише кілька хвилин вашого часу.

Точний облік газу дозволяє раціонально використовувати важливий енергетичний ресурс та спрогнозувати його потребу на майбутні періоди.

Для безпеки споживання газу та належного технічного стану газових мереж будинків і квартир проводиться технічне обслуговування таких мереж.

Просимо споживачів з розумінням поставитися до ситуації та забезпечити працівникам АТ «Вінницягаз» доступ до приміщень та територій, на яких розташовані газові прилади та газорозподільні мережі, для виконання своїх функцій.

Звертаємо вашу увагу, що усі працівники АТ «Вінницягаз» мають при собі службові посвідчення. Будьте уважні та дбайте про свою безпеку.

 

  • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)