смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
23 Червня, 2020, 16:04

Увага! Важлива інформація!

Відповідно до Протоколу №16 позачергового засідання Вороновицької селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася 22 червня 2020 року, комісія вирішила:

 1. Керівникам закладів, установ, організацій всіх форм власності, в межах компетенції, розглянути питання щодо присутності працівників в закладах в кількості не більше 50% від штатного розпису, за виключенням закладів критичної інфраструктури; розміщення працівників в кабінетах 1-2 спеціалісти;
 2. Власникам закладів громадського харчування забезпечити: присутність відвідувачів в кількості не більше 50% від загальної кількості посадкових місць; організацію та проведення банкетів лише при наявності окремиз банкетних залів, при цьому кількість присутніх не має перевищувати 10 чоловік.
 3. Рекомендувати Відділу освіти ,молоді та спорту і батьківським комітетам утриматися від проведення випускних вечорів;
 4. Власникам об’єктів торгівлі забезпечити організацію діяльності торгівельного місця в шаховому порядку (через одне торгове місце, відповідно через день);
 5. Автомобільним перевізникам, які здійснюють пасажирські перевезення, рекомендується забезпечити водіїв безконтактними термометрами та проводити температурний скринінг пасажирам при посадці до автобуса; розсадка пасажирів з вільним місцем поруч; пасажири та водії мають дотримуватися індивідуального захисту (маска чи респіратор).
 6. Для безперешкодного пересування громадян необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу.

У випадку ускладнення епідемічної ситуації на території окремих населених пунктів Вороновицької ОТГ невідкладно вживати заходи, щодо посилення карантину.

Оскільки, із послабленням карантину різко зросла кількість захворювань, просимо Вас не нехтувати правилами безпеки, користуватися засобами індивідуального захисту та антисептиками, дотримуватися соціальної дистанції. Пам’ятайте –  здоров’я Ваше та Ваших близьких залежить від Вас.

Бережіть себе та будьте здоровими!

 • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
 • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
 • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
 • srvoron@ukr.net
 • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)