смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
16 Липня, 2020, 11:55

Увага! Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади:

     Директора  Комунальної установи Центр надання соціальних послуг»                                      Вороновицької селищної ради   

На підстві рішення Вороновицької селищної ради 54 сесії 08 скликання від 13.07.2020 р. та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Вороновицької селищної ради  (далі – Центр).

 

Місце знаходження  комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Вороновицької селищної ради: 23252, Вінницька область, вінницький район, селище міського типу Вороновиця, вулиця Козацький шлях, будинок 60.

 

Основними завданнями  Центру є:

– проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

–  надання особам/сім”ям, які належать до вразливих груп населення та /або перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних послуг, яких вони перебувають, відповідно до переліку послуг, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок та премій передбачених чинним законодавством.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години 17 липня 2020 року по 17.00 години 30 липня 2020 року.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів секретар конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Вороновицької селищної ради:  Маджарова Олена Миколаївна, електронна пошта: sr_zagviddil@ukr.net, телефон 587-164.

Документи приймаються секретарем конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Вороновицької селищної ради за адресою: смт.Вороновиця, вул.Козацький шлях, 60, каб.1 (2 поверх).

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою (зразок додається);

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Вороновицької селищної ради

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 31 липня 2020 року в приміщенні Вороновицької селищної ради за адресою: смт.Вороновиця, вул.Козацький шлях, 60.

 

  • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)