смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
19 Лютого, 2021, 11:42

У Вороновицькій селищній раді відбулася 4сесія VIIIскликання.

18 лютого у Вороновицькій селищній раді відбулася 4 сесія Вороновицької селищної ради VIII скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь  депутати, старости, начальники відділів та  структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд  сесії було винесено близько 30 питань порядку денного, серед яких ряд питань щодо прийняття у комунальну власність селищної територіальної громади нерухомого майна з інших територіальних громад районів.

Було розглянуто та підтримано депутатами питання про передачу комунального майна в оперативне управління структурних відділів селищної ради.

Депутати погодили виділення коштів місцевого бюджету для співфінансування робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття частини вулиці Козацький шлях у Вороновиці.

Були питання, які стосуються медицини у громаді, а саме: Внесення змін у « Селищну програму здійснення заходів з підтримки у перехідний період формування медицини Вороновицької територіальної громади та прийняття майна». Цим рішенням селищна рада затвердила  загальний обсяг фінансових ресурсів у перехідний період (момент отримання ліцензії), необхідних для реалізації Програми, в сумі 817067,00грн.

Рішенням «Про передачу комунального майна в оперативне управління КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Вороновицької селищної ради» депутати вирішили, у зв’язку зі створенням КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Вороновицької селищної ради та забезпеченням організації його діяльності, передати  комунальне майно в оперативне управління з 01 березня 2021 року.

Рішенням сесії були внесені зміни до персонального складу Виконавчого комітету Вороновицької селищної ради та погоджено рішення Виконкому про видачу матеріальної допомоги, із фондіів голови, старост та депутатів ради, для жителів Вороновицької ТГ, в сумі 45 тисяч гривень та допомоги для воїнів-інтернаціоналістів, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій та території інших держав.

Із поіменним голосуванням 4 сесії VIII скликання можна ознайомитися за посиланням: http://votg.gov.ua/pozachergova-4-sesiya-viii-sklykannya/

 

 

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)