смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
16 Січня, 2020, 11:41

У ВОРОНОВИЦІ ЗАКРИТО РЕЗИДЕНЦІЮ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Зимові свята вже майже завершилися, а з ними відбулося закриття Резиденції Святого Миколая у Вороновиці.  На святі були оголошені переможці дитячих конкурсів, подарунки яким були придбані Вороновицької селищною радою,  та проведено святковий концерт, в якому взяли участь учні Вороновицької дитячої школи мистецтв, начальник відділу культури Вороновицької ОТГ Віталій Волощук, завідуючий Комарівським сільським клубом Олександр Мальований,  ансамбль «Берегиня» Вороновицького будинку культури та гості із Гуменського та Михайлівського сільських клубів!

Голова Вороновицької об’єднаної громади Олександр Ковінько, вітаючи присутніх, наголосив: що  «Мені дуже радісно від того, що в ці Новорічні свята стало ще більше щасливих дітей,  адже Святий Миколай вручив подарунок і приділив увагу кожному. У цьому сезоні Резиденції Святий Миколай роздав  600 штук імбирного печива.

Розвивати такий гарний проект нас надихають щасливі очі дітей, Ваші вдячні відгуки та віра у щось чудове і добре, саме це і об’єднує нас тут, у Новорічній Резиденції Святого Миколая!

Велика подяка усім, хто долучався до проведення таких гарних заходів – це  Вороновицька школа мистецтв, Вороновицький ліцей, Вороновицький будинок культури та Комарівський клуб зі своїми колективами. Також дякую гостям з Гуменного та Михайлівки, які долучилися до нашого свята.                Навіть не віриться, що Новорічні та Різдвяні свята вже закінчилися, і ми кажемо « Святий Миколаю, дякуємо за те, що провів з нами цей час, та до побачення, до наступної Резиденції!»

Завітали на святкування старости сіл Комарів Віктор Гиренко та Гуменне, Михайлівка Надія Кадіра, які побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів в усіх починаннях та здійснення найзаповітніших мрій.

Дарували  новорічний настрій запальними танцями учнів 1-го класу хореографії (викладач Анастасія Пацюк), колядками та щедрівками у виконанні хору Вороновицької ДШМ та старшого складу вокального ансамблю “Феєрія” (викладач Вікторія Никифорова), солістка Валентина Бевз виконала веселу пісню “Новий рік”, а Анастасія Дядюнь (викладач Марина Кочерга) заспівала про сніжинки, яких нам усім бракує цієї зими.

Всі перебували у гарному та святковому настрої, адже Новорічні свята – це найкращі дитячі спогади кожної людини. Казка для дітей і свято для дорослих – чекає свого продовження вже наступної зими.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)