смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
15 Жовтня, 2020, 9:57

У Гуменному та Михайлівці застраховано дітей та учасників АТО

Вже п’ять  років страхова компанія «Місто» страхує усіх діток Вороновицької громади від народження і до 18 років від нещасного випадку та учасників АТО.

Цьогоріч, напередодні свята Покрови, голова Вороновицької об’єднаної територіальної громади Олександр Ковінько вручив страхові сертифікати у Гуменному та Михайлівці.

«Ми перша громада в Україні, яка за бюджетні кошти застрахувала усіх дітей від народження і до 18 років, адже діти – найважливіше що є у нас –  батьків.  Згодом ми застрахували і учасників АТО. У Вороновицькій громаді така практика страхування діє вже п’ять років.  За ці роки не один раз батьки зверталися до страхової компанії «Місто» і усім їм були виплачено страховки. Після приєднання Гуменської сільської ради до Вороновицької ОТГ ми застрахували і Ваших діток та учасників АТО. У майбутньому ми страхуватимемо  усіх діток по усіх селах, які входитимуть до Вороновицькіої громади.

Я бажаю Вам міцного здоров’я та, звичайно, хай ці сертифікати не будуть Вам потрібними.» – зазначив Олександр Ковінько.

«Гарна традиція  страхувати дітей – це ідея керманича Вороновицької громади Олександра Ковінько. Ми, депутатський корпус селищної ради, підтримали Олександра Геннадійовича, адже здоров’я дітей для нас головне. І вже п’ять років усіх дітей від народження і до 18 років у Вороновиці і Комарові застраховано.» – наголосив депутат Вороновицької селищної ради Сергій Якубовський.

Про страхову компанію «Місто», про страхові виплати та про користування сервісними картками  розповіла представник компанії Дар’я Поливода.

Страхові сертифікати для дітей  було вручено у закладах дошкільної освіти «Мальва»  і «Пролісок», та у  Михайлівській школі. Учасникам АТО – у Гуменській сільській раді.

 

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)