смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
5 Жовтня, 2020, 10:49

Творча родина Вороновицької дитячої школи мистецтв поповнилася новими учнями!

Посвята у першокласники Вороновицької дитячої школи мистецтв – це гарне свято на яке із нетерпінням чекають самі першокласники та їх батьки. Вже традиційно, посвята у першокласники  відбувається тоді, коли вальсом осіннього листя та нитками срібного дощу нагадує про себе осінь, коли увесь світ відзначає Міжнародний день музики.

Так, 2 жовтня, у Вороновицькому будинку культури відбулося свято «Музична казка».  На заході лунали пісні і музичні композиції  у виконанні вихованців та викладачів школи мистецтв, представляли учні хореографічного відділення танцювальні номери, ведучі розважали присутніх конкурсами та іграми.

На свято були запрошені гості – голова Вороновицької ОТГ  Олександр Ковінько, начальник відділу культури та туризму Вороновицької громади Віталій Волощук, директор Вороновицької школи мистецтв Людмила Волощук та завідуюча сектором культури Вінницької районної державної адміністрації Альона Романенко.

Із вітальними словами до присутніх звернувся очільник Вороновицької громади Олександр Ковінько, зокрема він наголосив, що: « На сьогоднішніх першокласників школи мистецтв чекає цілий світ прекрасного,  вчителі музичної школи будуть їм надійними провідниками та наставниками у цьому світі. Я бажаю першокласника відчинити двері світу мистецтва та залишитися у ньому на все життя, адже саме мистецтво сіє в душі добро, світло та радість. Музика, виконувана дітьми, ніколи не може залишити байдужим. Тож нехай справжня, жива, добра музика не полишає людські серця та допомагає у житті! Гарного навчання та успішних концертів

Першачки, які  уважно слідкували за виступами старшокласників, були нагороджені посвідченнями та  солодощами. Щасливі посмішки та допитливі оченята сяяли на личках першокласників для яких подорож у «Музичну казку» відбулася вперше.

Дорогі наші першокласники Вороновицької школи мистецтв, бажаємо пронести любов до музики у Ваших серцях та зберегти її на все життя! Будьте чесними, порядними, гарно навчайтеся, допомагайте один одному та цінуйте дружбу!

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)