смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
5 Серпня, 2020, 15:28

Спроможна школа для кращих результатів

Одним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є харчування. Своєчасне та якісне харчування учнів у закладі освіти забезпечує як збереження здоров’я дітей, так і відновлення їх фізичних та емоційних сил. Всі ці фактори забезпечують ефективне навчання здобувачів освіти протягом дня.

В шкільній їдальні опорного Комунального закладу «Вороновицький ліцей» Вінницької області кожного року проводиться поточний ремонт, проте стан не відповідає сучасним вимогам організації шкільного харчування. Засновник прийняв рішення про створення опорного закладу і 27 грудня 2019 року Вороновицька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 змінила назву. Можливо у багатьох батьків виникне питання, чому саме зараз, а не раніше? Опорний заклад набуває статусу, якщо організоване підвезення не менше ніж з трьох селищ, сіл, в яких ліквідовано заклади загальної середньої освіти або є філії. Саме з вересня-місяця ми маємо підвіз із трьох населених пунктів, що сприяло створення опорного закладу у Вороновицькій ОТГ. Виготовили проектну документацію по робочому проекту «Капітальний ремонт приміщення їдальні будівлі «Вороновицька СЗШ І-ІІІ ступенів №1» по вул..Гагаріна,2 в смт Вороновиця».

У березні 2020 року Відділ освіти, молоді та спорту разом із Вороновицькою селищною радою та КЗ «Вороновицький ліцей» взяли участь у регіональному відборі проєктів щодо реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів». Напрямок проєкту – капітальний ремонт існуючих будівель (їх частин) – шкільної їдальні опорного Комунального закладу «Вороновицький ліцей» Вінницької області, шляхом проведення капітального ремонту. Проєкт передбачає модернізацію приміщення їдальні закладу, оновлення дизайну, що дозволить створити комфортні умови для організації правильного та раціонального харчування здобувачів освіти.

Відповідно до поданої проєктної заявки та пакету документів на конкурс,  КЗ «Вороновицький ліцей» Вінницької області отримав субвенцію із Державного бюджету України на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» у сумі 6 042 249, 00 грн, співфінансування із місцевого бюджету становить 3 502 787,00 грн. Оголошено процедуру відкритих торгів, загальна вартість проєкту – 9 545 036, 00грн.

Даний проєкт дасть можливість покращити харчування в шкільній їдальні здобувачів освіти, створити умови для безпечного та здорового, збалансованого харчування.

 

 

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)