смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
3 Вересня, 2020, 12:04

Шехальов Микола Тимофійович відзначив 85 років.

Днями своє 85-ліття святкував житель Вороновиці Шехальов Микола Тимофійович.

З дитячих років знав ювіляр, що таке голод, коли мати ділилася останніми крихтами хліба, щоб вижив. Знав війну та розруху. З малих років працював із батьком у полі, проклав першу борозну теж із батьком. Саме  тато із мамою привили Миколі Тимофійовичу любов до праці та до землі.

Після 7-річної школи у Вороновиці пішов навчатися на курси трактористів, після закінчення яких працював на тракторах та комбайнах у колкоспі ім..Можайського  до виходу на пенсію. За відповідальність у роботі не один раз був нагороджений грамотами, подяками, дипломами та почесними стрічками після закінчення жнив.

Разом із дружиною прожили у любові, мирі та злагоді все життя. Збудували будинок, виростили  двоє дітей, дочекався 4 онуків та 5 правнуків.

У свої 85 років Микола Тимофійович є надійною опорою і підтримкою для  дітей та прикладом для наслідування онуками  і правнуками, які горнуться до дідуся.

Завітали привітати ювіляра голова Вороновицької  ОТГ Олександр Ковінько та голова ради ветеранів селища Валентина Квятковська.

«Микола Тимофійович, вітаю Вас із ювілеєм та дякую за Вашу невтомну працю, за те, що все життя віддали землі. Ви не зі слів знаєте, чим пахне хліб та знаєте йому ціну. Бажаю Вам міцного здоров’я, сили, радості від дітей, онуків та правнуків.» – наголосив Олександр Ковінько вітаючи ювіляра.

Шановний Микола Тимофійович, вітаємо Вас з ювілеєм та бажаємо здоров’я, залишайтеся таким  же завзятим, веселим і життєрадісним, як в молоді роки. Усвідомлення того, що Ви виростили і виховали гідних людей і тепер, на схилі років, є кому про Вас подбати , наповнює Ваше  серце радістю і теплом.

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)