смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
11 Січня, 2021, 11:59

Родитися на Різдво – то велика благодать.

7 січня свій 90-й ювілей святкувала жителька с.Оленівка, яке входить до Вороновицької громади, Ніна Михайлівна Поліщук. Привітати іменинницю зі святом завітали голова Ворановицької громади Олександр Ковінько, староста Оленівського старостинського округу Микола Штурма, депутат Вінницької обласної ради Сергій Якубовський, депутат Вороновицької селищної ради Лілія Комар та голова ради ветеранів селища Валентина Квятковська.
«Шановна Ніно Михайлівно, вітаю Вас із таким славним ювілеєм – 90 років. Низький уклін Вам за ту життєву, учительську дорогу, по якій Ви пройшли гідно. Не одне покоління Ви навчали у школі, і, я впевнений, що вони про Вас згадують лише добрими словами. Бажаю Вам міцного здоров’я, розуміння і радості від дітей, онуків та правнуків.» – у вітанні наголосив Олександр Ковінько.
«Я від себе особисто та від усіх учнів, яких Ви навчали у школі, вітаю Вас із 90-м днем народження, ювілеєм мудрості, життєвого досвіду і цінних знань. Нехай він не засмучує, не забирає сили, а тільки надихає та приносить радість. Сьогодні хочеться сказати Вам величезне спасибі за те, що Ви стільки років дарували нам свою любов і турботу! Часто на день народження бажають дожити до ста, і ми бажаємо Вам того ж! Нехай Ваше здоров’я міцніє, і нехай життя дарує радість!» – зазначив староста Микола Штурма.
Народилася Ніна Михайлівна у Оленівці 7 січня 1931року. В цьому ж селі пройшло все життя. Після закінчення Вінницького педагогічного училища та Вінницького педагогічного інституту із червоним дипломом повернулася в рідне село, в рідну школу де працювала понад 38 років, 24 з них була заступником директора з навчально-виховної роботи.
На долю Ніни Михайлівни припали голодні 1932-1933 роки, Друга світова війни, відбудова господарства та становлення незалежності Україною. Про всі події пам’ятає ювілярка та охоче ділиться спогадами, а про сучасний стан – своїми враженнями.
Разом із чоловіком Володимиром прожили в парі все життя, виростили трьох дітей Анатолія, Михайла та Надію. Діждалися 6 онуків та 11 правнуків. Для усієї родини батьки були прикладом, як потрібно жити.
Та не лише власні діти брали приклад, а й кілька поколінь учнів Оленівської школи, яких випустили у життя Ніна Михайлівна та Володимир Матвійович.
На сьогодні Ніна Михайлівна справно порається по господарству, її подвіря з ранньої весни до пізньої осені потопає у квітах, над якими літають бджоли з її пасіки. Щодня чекає мама дітей до рідного гніздечка, в якому завжди пахне пирогами та медом.
Має гарну пам’ять, цитує вірші та уривки творів, співає пісні. Із сльозами на очах розповідає про свого чоловіка, якого вже немає поруч…
Шановна Ніна Михайлівна, прийміть вітання із ювілеєм! Бажаємо у свої 90 років бути оптимістом, не сумувати, намагатися не хворіти і не старіти, для молоді служити прикладом того, як можна дожити до такого поважного віку в доброму здоров’ї, глузді й пам’яті!
На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, люди танцуют, дерево, обувь и на улице
3 264
Охват (люди)
734
Взаимодействия
Продвигать публикацию
Вы и ещё 84
Комментарии: 11
Поделились: 12
Нравится

Комментировать
Поделиться
  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)