смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
7 Квітня, 2021, 16:44

Порядок денний 6 сесії VIII скликання 08 квітня 2021 року 0 15.00 годині

 1. Про затвердження змін до Стратегії розвитку Вороновицької селищної ради. Інформує: Нагаєвська І.В., секретар селищної ради.
 2. Про внесення змін до рішення 2 сесії VIII скликання від 24.12.2020 року «Про бюджет Вороновицької територіальної на 2021 рік». Інформує: Ліщук Т.В., начальник фінансового відділу.
 3. Про надання згоди на прийняття безоплатно до комунальної власності Вороновицької селищної ради майна, що закріплене за центром надання адміністративних послуг утвореним при Немирівської райдержадміністрації, що ліквідується.                                                  Інформує: Ліщук Т.В., начальник фінансового відділу.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво системи відеоспостереження у Вороновицькій територіальній громаді.                                                Інформує: Ліщук Т.В., начальник фінансового відділу.
 5. Про внесення змін у рішення 2 сесії VIII скликання від 24.12.2020року «Про затвердження Програми добровільного страхування дітей від нещасних випадків протягом 2021 року, дітей з моменту народження, дошкільного та шкільного віку, Вороновицької територіальної громади». Інформує: Ліщук Т.В., начальник фінансового відділу.
 6. Про передачу міжбюджетних трансфертів.                                              Інформує: Ліщук Т.В., начальник фінансового відділу.
 7. Про затвердження акту приймання-передачі майна КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради. Інформує: Комишова Л.Д., начальник відділу комунальної власності.
 8. Про затвердження акту-передачі майна Довгополівської загальноосвітньої школи І ступеня.                                                               Інформує: Комишова Л.Д., начальник відділу комунальної власності.
 9. Про передачу комунального майна Довгополівської загальноосвітньої школи І ступеня в оперативне управління Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради. Інформує: Комишова Л.Д., начальник відділу комунальної власності.
 10. Про внесення змін до рішення 4 сесії VIII скликання від 18 лютого 2021 року «Про виділення коштів місцевого бюджету для спів фінансування робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття частини вулиці Козацький шлях смт Вороновиця».                                                         Інформує: Комишова Л.Д., начальник відділу комунальної власності.
 11. Про покладання обов’язків головного бухгалтера і надання права підпису фінансових документів Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради.                                                                Інформує: Мисліцька Л.М., начальник відділу освіти, культури, туризму та спорту.
 12. Про внесення змін до рішення 1 сесії VIII скликання від 18.12.2020 року «Про внесення змін до штатного розпису Вороновицької селищної ради, затвердження структури виконавчих органів Вороновицької селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів». Інформує: Зозуля Р.В., юрист.
 13. Про затвердження Порядку придбання в комунальну власність Вороновицької територіальної громади об’єктів нерухомого майна.          Інформує: Зозуля Р.В., юрист.
 14. Про внесення змін до штатного розпису Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Вороновицької селищної ради.
 15. Про скасування статутів територіальних громад та затвердження статуту Вороновицької громади у новій редакції.                                                                                                          Інформує: Куций К.С., юрист.
 16. Земельні питання.                                                                                              Інформує: Сілко Ж.О., депутат селищної ради, голова постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин.
 17. Різне.

 

 

 

 

 • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
 • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
 • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
 • srvoron@ukr.net
 • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)