смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька об'єднана територіальна громада
12 Жовтня, 2019, 21:08

У ВОРОНОВИЦЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУЛАСЯ ПОСВЯТА ПЕРШОКЛАСНИКІВ У ЧИТАЧІ

У Вороновицькій бібліотеці відбулося свято для першокласників Вороновицької СЗШ І-ІІІст. №1 – посвята в читачі бібліотеки. До дітей в гості завітала Королева Книг, яка познайомила їх зі своїм Книжковим Королівством та його мешканцями. Провела з дітьми цікаву казкову вікторину. Казкові герої, що завітали на свято, разом з дітьми пригадали правила поводження з книгою, відгадували загадки, взяли участь  в літературних іграх, відгадували казкових героїв.

Завідуюча Вороновицькою бібліотекою Оксана Юрченко  провела екскурсію по книжковому місті, яке зветься Бібліотекою.  Познайомила дітей з жителями цього міста – книгами, вулицями – книжковими полицями, площею –  читальним залом, довідковим бюро – енциклопедіями, словниками, адресним столом – каталогами та картотеками. Школярі вивчили до посвяти урочисту обіцянку, і всі разом зобов’язались цінувати, берегти, бути активним читачем бібліотеки та своєчасно повертати книги до бібліотеки.

Після обіцянки, Королева Книг подарувала на згадку кожному книжкову закладинку і всі діти стали справжніми читачами бібліотеки.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)